| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| конструктивна височина | 77 mm |
| монтажен диаметър | 15 mm |
| външна резба | M42X1,5 mm |
| дължина | 150 mm |
| ширина | 69,5 mm |
| височина | 76 mm |
| мярка на резбата | Pinch Bolt 18mm |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| необходими бройки | 2 |